2014 Model Araçlar Ne Zaman Çıkacak?

Alfa Romeo güçlü tasarım ve motor yapısıyla genç yaşlı ayırt etmeden her zaman gözde bir otomobil markası olmuştur. İtalya’nın otomobil endüstrisi şehri Milano’nun gözde otomobillerindendir. Daha sonra Fiat ailesine katılarak küresel ekonomik güçlüklere karşı güçlü bir destek elde etmiştir. Böylece bir yüzyıla daha ismini yazdıracak konuma yükselmiştir. Alfa Romeo sıfır araba fiyatları bilgilerinin yer aldığı ilan seçenekleri ise sitemizde mevcuttur.
Bu yıl oldukça beğenilen model Giulietta oldu. Alfa Romeo Giulietta fiyat listesi bilgileri sitemizde mevcuttur. Alfa Romeo Giulietta 2010’dan bu yana bazı değişikliklere uğradı ve 2014’de son teknolojik özellikleri barındırarak ve daha şık tasarımıyla otomobil severlerle buluştu.
Giulietta 2014 üretimlerinde üç farklı model seçeneği sunuyor. 120 ve 170 hp’lik benzinli 1.4 motor seçeneği 235 beygir gücünde 1750 Tbi ve 1. 6 JTDm’dir. Bu son model 105 hp gücüne sahiptir. Ortalama yakıt tüketimi 44 lt/100 km’dir.1.6 motoruna rağmen en düşük yakıt tüketimini bu model sunar. Tüm modeller 6 ileri şanzıman ve 4 silindire sahiptir. Otomobilin dış dizaynı da çok şıktır. Ön ızgara kendini ayrı bir yerde olduğunu belirten karizmatik bir hava sunar. Kabin içine girildiğinde pozitif bir enerji veren konforlu bir karşılama sunulur. Üstün yalıtım özelliği ile dış gürültüden uzak arka sprint kumaş koltuklarda sessiz bir uykuya dalınacak rahatlığa sahiptir. Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar çift pinyon direksiyon sistemi gelişmiş çok fonksiyonelli multimedya müzik sistemi yedek lastik çift yönlü klima Blue&Me araç içi iletişim kitiyle Giulietta kaliteli bir otomobil düzeyindedir. Giulietta ödüllerle geçen bir başarı grafiğine de sahiptir. İtalyan Otomotiv Uzmanı Basın Birliği tarafından Auto Europa 2011 ödülünü 2014’te geleneksel motorda da yılın aracı ödülüne layık görülmüştür. Yılın aracı ödülü en popüler Avrupa dergileri koordinatörlüğünde çok sıkı bir eliminasyonla verilen ödüldür. alfa romeo giulietta fiyat listesi bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Alfa Romeo’nun diğer tutulan modeli Mito’dur. Alfa romeo mito ikinci el fiyatlarını da sitemizden öğrenebilirsiniz. 135 ve 170 hp’lik 1.4 motorlu ve 1.3 hp’lik modelleri vardır. Ortalama yakıt tüketimi en ekonomik olan model 1.3 JTDM-2 95HP modelidir. Aynı zamanda bu model Start&Stop ve Vites Değiştirme Göstergesine de sahiptir. Güvenlik son derece önem verilmiş bir konudur. Frenleme sistemi hidrolik ve güç desteklidir. ABS fren sistemi ve EBD (Elektronik Fren güç Dağıtımı) ile güvenlik konusunda standartlardan taviz vermeyen güvenli ve rahat bir sürüş imkanı sunmaktadır. Alfa Romeo Mito ikinci el fiyat ve teknik özellikleri için sitemizi inceleyebilirsiniz. alfa romeo sıfır araba fiyatları bilgileri haricinde; üretim yılından km vites tipi silindirine kadar uzanan detaylı özelliklerini web sitemizde görebilir ayrıca diğer otomobil seçenekleriyle de karşılaştırabilirsiniz.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

- sitemap -